Areál rodinných domků „Stará Huť“ – příjemné spojení bydlení, práce a odpočinku v Čechách

Většina obyvatel České republiky si myslí, že nejlepším řešením je bydlení ve vlastním domě, a to v blízkém okolí Prahy. Mimoto jsou přesvědčeni, že pracovat a studovat je nejlépe v Praze. Pokud jde o odpočinek po práci a studiu jsou toho názoru, že nejlepší možnosti aktivního odpočinku poskytují Jižní Čechy, a to díky neopakovatelně líbezné atmosféře tohoto kraje. K splnění svých ideálních představ nejsnáze dospějete koupí některého z rodinných domků v areálu rodinných domků „Stará Huť“.

Areál se nachází v blízkosti města Dobříš, vzdáleného od Prahy 26 km směrem na jih. V tomto hezkém městečku nejsou žádné větší průmyslové podniky , leží v nadmořské výšce 350 m. Útulné prostředí areálu doplňuje čistá příroda, rybníky a nádherná zákoutí. V Dobříši naleznete veškerou potřebnou infrastrukturu – dětský park, základní i střední školu, poštu, zdravotnické zařízení, lékárny, celou síť obchodů, restaurace, sportovní a kulturní zařízení, možnosti pro trávení volného času a kulturní památky. Spojení s Prahou je velmi dobré, a to po čtyřproudé rychlostní silnici (autem jste v Praze během 20 – 30 minut ).Další možností je autobus, který jezdí každých 20 minut, anebo lze použít příměstský vlak. Jízda autem malebnou krajinou do Karlových Varů trvá asi 2 hodiny.

Areál  sestává ze 44 samostatných domků pěti typů (A,B,C,D,E ).Jde o klasické cihlové domy se sedlovou střechou a garáží. Rodinné domky jsou rozmístěny na mírném svahu v několika malých skupinách, vzájemně spojených místními komunikacemi. Ke všem pozemkům vedou inženýrské sítě : voda, elektrický proud, plyn, kanalizace a telefon. Do domků je zaveden i přívod teplé vody(čerpadlo). Každý z domků má vlastní elektrickou přípojku Pozemky se jeden od druhého liší jak tvarem, tak reliéfem.

V etapě dokončovacích prací na  rodinných domcích areálu „Stará Huť „ je vnitřní dokončování všech  místností, úprava stropů, stěn a podlah ( vyrovnávání povrchů, hluková a vodní izolace a termoizolace ), se provádí v souladu s projektem domku. Úprava stěn se zakončuje štukaturou a nátěrem bílou emulzní barvou. V předsíni, kuchyni a v technických prostorách domu jsou podlahy opatřeny keramickou krytinou, v ostatních obytných místnostech jsou podlahy laminátové. Koupelny mají na podlahách a stěnách keramický obklad. Rovněž  ve všech hygienických buňkách domu jsou zabudovány výlevky (dřezy), sprchový kout / vana a sušáky na ručníky. V domě jsou mezi pokoji laminované dveře, mezi patry je betonový žebřík a dřevěnými nášlapnými stupni (schody). Okna jsou plastická.

 

Areál rodinných domků  „Stará Hutˇ“ je zdařile včleněn do obytného celku dané lokality, a to nejen z hlediska technického a urbanistického, ale též pokud jde o jeho vnější vzhled a estetické nároky. Areál rodinných domků

„Stará Hutˇ“ je skvělou  syntézou všech možných výhod . Dům zde lze využít jako místa pro trvalé bydlení, z  kterého je nejen blízko do místa zaměstnání, ale může posloužiti jako vhodné místo pro odpočinek.